EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Kasım 2012 Pazartesi

BENGÜ ''ANLATACAKLARIM VAR'' DİYOR!

Türk popunun konuşulan isimlerinden Bengü yeni albümün Dmc etiketi ile yayımlıyor. ''Anlatacaklarım Var'' adını taşıyan albümünde söz ve müziği Zeki Güner'e ait olan ''Haberin Olsun'' ve ''Yaralı'' şarkılarına yer veren şarkıcı ayrıca söz konusu şarkıların DJ Burak Yeter ve DJ Ufuk Akyıldız tarafından hazırlanan versiyonlarını da albüme dahil etti. 7 şarkının bulunduğu çalışmada aranjeler Mustafa Ceceli imzası taşıyor. Bu albümünde ilk kez prodüktör kimliği ile müzik severlerle buluşan Bengü ''Yıllardır edindiğim tecrübeyle artık kendi işimin patronu oldum. Bu proje kendi prodüktörlüğümde çıkarttığım ilk proje, bu nedenle çok daha fazla titizlendim. Mustafa Ceceli ile de çok eski dostuz ve yıllar sonra bu albümde buluşarak çok iyi bir iş çıkardığımıza inanıyorum'' şeklinde konuştu.


Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe