EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Kasım 2012 Salı

BE ''THE BAND'' MÜZİK YARIŞMASI'NDA FİNAL HEYECANI


Babajim İstanbul Studios & Mastering ve Radyo Eksen iş birliğiyle gerçekleştirilen 2. Be ‘The Band’ Müzik Yarışması’nın üç finalisti, 31 Ekim–1 Kasım tarihleri arasında Babajim’de gerçekleşen jüri mülakatı sonucunda belli oldu.

Harun Tekin (Mor ve Ötesi), Kaan Sezyum (köşe yazarı, müzisyen), Eray Aytimur (müzik yazarı), Alp Turaç (Ses Teknisyeni, Babajim Istanbul Studios), Reuben de Lautour (Prodüktör, Babajim Istanbul Studios), Mehmet Eskihancılar (Babajim Records), Gülşah Güray(Radyo Eksen), Şafak Ongan (Dream TV), Hakan Aydın (Turkcell Müzik) Martin Kleinbreuer adına Thomas Capellman (Yamaha) ve Işıl Kılkış’dan (Babylon) oluşan jüri tarafından belirlenen üç finalist Meriva – Hepberaberyalnız, Plan-Çamur ve Sapan–Che.Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe