EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

24 Ekim 2012 Çarşamba

MERAL OKAY'IN VASİYETİ GERÇEK OLUYOR!


Geçtiğimiz aylarda aramızdan ayrılan ünlü yazar, senarist ve oyuncu Meral Okay'ın vasiyeti gerçek oluyor. 21 Kasım'da gerçekleşecek bir gecede konser verecek Sezen Aksu,  konuşmacı olarak yer alacak Ali Nesin, Ozan Güven, Timur Savcı, Mustafa Oğuz gibi isimlerin yer alacağı etkinliğin tüm geliri sanatçının vasiyetini gerçekleştirmek adına Ali Nesin tarafından kurulan ve yegane amacı gençlere matemetiği sevdirmek olan ''Matematik Köyü''ne bağışlanacak. Tim Maslak Show Center'da gerçekleşecek etkinliğin sosyal medya yansımalarını #HayatMatematik hashtagi ile takip edebilirsiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe