EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

31 Ekim 2012 Çarşamba

LEVENT YÜKSEL ''TOPYEKÜN'' GELDİ!


Türk popunun özel isimlerinden Levent Yüksel, uzun süren suskunluğunu ''Topyekün'' isimli albümü ile bozmaya hazırlanıyor. Esen Müzik etiketi ile yayımlanacak albümde toplam 10 şarkı yer alıyor. Sezen Aksu, Sibel Algan, Halil Koçak, İlkan Serdaroğlu, Onur Baştürk, Cenk Eroğlu, Gülşah Tütüncü gibi isimlerin söz ve müzikleriyle yer aldığı ''Topyekün''de aranjör olarak Levent Yüksel, Aykut Gürel, Mustafa Ceceli, Erkin Arslan ve Cem İyibardakçı gibi isimleri görüyoruz. Yüksel albümde Sezen Aksu'nun ''Düş Bahçeleri 2'' albümüne seslendirdiği ''İtirafçı Olma'' şarkısını da yorumladı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe