EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

18 Ekim 2012 Perşembe

GÜLDEN MUTLU ''UNUTAMAM DEDİN''Emre Aydın'ın ''Soğuk Odalar''ı ile tanıdığımız Gülden Mutlu ilk teklisini yayınlamaya hazırlanıyor. ''Unutamam Dedin'' adını taşıyan tekli çalışması Emre Aydın'ın prodüktörlüğünde hazırlandı. Dmc ve 565 Yapım etiketi ile önümüzdeki haftalarda fiziksel olarak da müzik marketlerde yayımlanacak tekliye adını veren şarkının söz ve müziği Gülden Mutlu'ya, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli'ye ait. 

 
Dün müzik yazarlarına ve radyo programcılarına özel olarak düzenlenen gecede şarkısını tanıtan Gülden Mutlu oldukça heyecanlıydı. Şarkıdan oldukça umutlu olduğunu ifade eden genç müzisyen söz konusu şarkının klibini çekmiş bile. Gülden Mutlu'nun çok yakında yayımlanacak tekli çalışması dışında yeni şarkılardan oluşan albümünün de hazırlıkları devam ediyor.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe