EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Ekim 2012 Pazar

FUNDA'NIN ''MODA''SI GELDİ!

Gnl Entertainment etiketi ile yepyeni bir isim daha müzik dünyasına ''merhaba'' dedi.  Funda, ''Moda'' adını verdiği ilk solo albümü ile dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. İskender Paydaş prodüktörlüğünde hazırlanan çalışmada yer alan şarkıların düzenlemeleri de başarılı aranjöre ait. 6 şarkı ve 3 versiyondan oluşan albümde toplam 9 şarkı bulunuyor. ''Moda''nın sürpriz şarkısı ise sözü ve müziği  Harun Kolçak' ait olan ve Emel Müftüoğlu'nun 94 yılında yayımlanan ''Emel'ce'' albümünde yer alan ''Deli Et Beni'' oldu. Şarkıyı yeniden yorumlayan Funda yurt dışındaki ilk tekli ( single) çalışmasını  Belçika'nın önemli plak şirketi BIP Records etiketi ile 2011 yılında yayımladı.

Türkiye'deki ilk solo prodüksiyonunu yayımlayan şarkıcı aynı zamanda Penti'nin yeni reklam yüzü sesi olarak seçildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe