EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Ekim 2012 Cumartesi

4. AVEA SIRA DIŞI MÜZİK KONSERLERİ BAŞLIYOR!



Avea, geleneksel ve moderni, yerel ve küreseli harmanlayan usta isimleri, Vaye İletişim organizasyonu ile “Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri” kapsamında müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

Bugüne kadar Gypsy Queens, Diego El Cigala, Marianne Faithfull ve Luz Casal gibi dünyanın pek çok ülkesinden müzik dünyasında iz bırakan isimleri ağırlayan Avea Sıra Dışı Müzik konserler serisi, dördüncü yılında yine iddialı bir program oluşturdu.

4. Avea Sıra Dışı Müzik konserlerinin ilki, dünyaca ünlü, İran asıllı grup NİYAZ ile İstanbul 9 Kasım Cuma ve Ankara’da 13 Kasım Salı akşamı gerçekleşecek.

Niyaz Sizi Mistik Bir Yolculuğa Davet Ediyor!

Azam Ali’nin benzersiz sesi, Loga Ramin Torkian’ın büyülü akustik/elektrik düzenlemeleri ve Grammy adayı prodüktör/remiks ustası Carmen Rizzo’nun öncü elektronik ses örgüleriyle zihinlerimizde yer eden Niyaz, zengin Sufi mistisizmiyle, Orta Doğu’nun şiir ve türkülerini akustik enstrümanlar ve modern elektronik müziğin tınılarıyla buluşturuyor.
Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri kapsamında gerçekleşecek olan NİYAZ konserleri, büyüleyici müziği ve performansı ile İstanbu’da 9 Kasım Cuma akşamı İstanbul Kongre Merkezi, Harbiye Oditoryum’unda ve Ankara’da 13 Kasım Salı akşamı MEB Şura Salonun’da...
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe