EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Eylül 2012 Pazartesi

ZİYNET SALİ'NİN İLK İSTANBUL AÇIK HAVA KONSERİ!

Geçtiğimiz günlerde yayınladığı remix albümü ile müzik severlerle bir kez daha buluşan Ziynet Sali, İstanbul'daki ilk açık hava konseri ile de ses getirdi. İki bölümden oluşan konserin ilk bölümünde hit şarkılarını seslendiren şarkıcıya ikinci bölümde İspanyol Flemenko dansçısı Manuel Reina ve İlhan Karabacak  eşlik etti.  Volkan Konak, Ozan Doğulu, Necati Şaşmaz, Serkan Çağrı, Gupse Özay, İrem Sak, Arsen Gürzap ve Serap Aksoy gibi sanatçı arkadaşlarının da Sali'yi yalnız bırakmadığı etkinlikte dünyanın en büyük klarnet ustası virtüoz müzisyen Vasilis Saleas ve Yunan müziğinin en önemli temsilcilerinden Angela Dimitriu izleyenlere adeta bir Greek şov atmosferi yaşattı. Konserin sonunda da Ozan Doğulu ile Sali birlikte performans sergiledi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe