EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Eylül 2012 Pazartesi

ZAKKUM: ''BEN BÖYLE DEĞİLDİM''

Geçtiğimiz yıl yayımladıkları şarkılarla daha geniş kitlelere ulaşan Zakkum, yeni stüdyo çalışması ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. Ben böyle değildim” ve “Üç Dirhem” isimli iki yeni Zakkum şarkısının yer aldığı yeni teklide , halen müzik kanallarında gösterimi süren “Ahtapotlar” şarkısının akustik versiyonu da ilk defa CD formatında sunulacak.  Dmc etiketi ile Ekim ayında yayımlanacak albümün ilk klibi  “Ben Böyle Değildim” şarkısına çekiliyor.  “Ben Böyle Değildim” ismini taşıyan yeni Zakkum single’ının kayıtları, Ankara’da Midas’ın Kulaklığı stüdyosunda, Erkan Tatoğlu ile birlikte gerçekleştirildi. 

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe