EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Eylül 2012 Cuma

ÖYKÜ GÜRMAN'DAN ÜÇÜNCÜ KLİP : ''ADI YOK HALA'' !

İlk solo albümünü geçtiğimiz aylarda Pasaj Müzik etiketi ile yayınlayan Öykü Gürman, albümünün 3. video klibini ''Adı Yok Hala'' şarkısına çekti.  Sözleri Öykü Gürman'a, bestesi Tasos Panagis'e ait şarkının klibi Marcos Dağ ve Uğur Aydedim görüntü yönetmenliğinde, iki ayrı kamera ekibi ile çekildi. Öykü Gürman ve dansçılar için Hatice Kübra Erişir tarafından özel kostümler tasarlandı. Büyükada’nın büyülü atmosferinde birbirinden güzel evlerin peş peşe sıralandığı dar sokaklarında ve nice aşkların, ayrılıkların izlerini taşıyan mekanlarda yapılan çekimler, 15 kişiden oluşan bir ekibin 16 saat süren çalışması sonucunda tamamlandı.
 
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe