EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Eylül 2012 Cuma

UNITED COLORS OF WORDS'Made in Turkey', 'Turkish Pop Hits' ve 'Oriental Garden' başta olmak üzere, Lola's World Records adına hazırladığı derleme albümleri ile 150 bin satışa ulaşan Gülbahar Kültür, şimdi de kendi albümünü hazırladı. Almanya'da yaşayan radyo programcısı ve DJ profesyonel müzik hayatındaki 10. yılını çok özel bir  albümle ile kutluyor. Şimdiye kadar yayınlanmış 6 kitabı olan Gülbahar Kültür 'United Colors Of Words' adlı çalışmasında bize bu kez şair/yazar kimliği ile dokunuyor/sesleniyor. Toplam 24 eserin yer aldığı çift disklik bu albümde tüm sözler kendisine ait. Bestelerin arkasındaki isimler ise Kültür'ün çoğu derlemelerinde olduğu gibi dünyanın dört bir yanından.

Türkiye dağıtımını Yeni Dünya Müzik'in üstlendiği 'United Colors Of Words' önümüzdeki haftadan itibaren tüm müzik marketlerinde yerini alacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe