EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Eylül 2012 Çarşamba

MÜZİK DÜNYASINA YENİ BİR MERHABA ''MELİ''

Müzik piyasası yeni bir isimle daha tanışıyor. Onair Media Refleks yapımcılığında dinleyici ile buluşan isim ''Meli''. Müzik yönetmenliğini Nurkan Renda'nın yaptığı albümde Alen Konakoğlu, Çağrı Sertel, Didem Erken gibi isimlerle çalıştı. 19 yıllık müzik hayatı boyunca daha çok pop-rock, soul ve funk tarzlarında performanslar sergileyen Meli, bu albümde hafif elektronik altyapılar ve akustik sesler arasında .ince ve keyifli geçişlerle dikkat çekiyor. Söz konusu albümün ilk video klibi Can Emre - Spots Production yönetmenliğinde ''Aldandım'' adlı parçaya , çekildi.


Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe