EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Eylül 2012 Salı

KONSER YORUMU : ''NİL KARAİBRAHİMGİL / KURUÇEŞME ARENA 2012'' ''


Pazar tembelliğini bir kenara bırakıp gittiğimiz Nil konserinin dikkat çekenleri;

Kuruçeşme'nin manzarasının yanına kurulmuş  sahnede bizi tam Nil’în tarzına uygun bir dekor karşıladı.


Nil’in konsere başlarken giydiği kordon bağlarını andıran cenin kostümünü ner ne kadar “yün elbise içinde pişmiyor mudur” diye düşünsek te beğenmedik diyemeyiz.
Boğaziçi Caz Korosu Nil’in tüm şarkılarına çok uyumlu olmuş. Nil’in küçük molalarında bize keyifli anlar yaşattı.
Nil twitter hesabından birkaç gün önce konsere he-man, batman,madman gibi bir süper kahraman kostümüyle gelenleri sahneye çıkaracağını yazmıştı. Konsere kimse kostümle gelmeyi cesaret edemese de t-shirtünü giyerek konsere gelen sahnede buldu kendini… Unutmadan belirtelim Kuruçeşmede sadece 1 kişi kostüm giymeye cesaret edebilmişti O da ''Alp''


Konserin diğer sürprizi ise yine twitterı aktif olarak kullanan kişilere özeldi. #benyazdimnilsoylesin hashtagi ile şarkı sözünü paylaşan 1 kişinin yazdıklarını Nil konserde besteledi ve sonunda çook keyifli bir şarkı çıktı .


Bestelenen şarkı ise “Kız arkadaşının zoruyla Nil'in konserine gelen admın dramı “oldu.
Bütün kızlar toplandık, pırlanta.. gibi şarkıların kızlar tarafından son ses söylendiği bir konserin erkekler için drama dönüşmesi çok muhtemeldi : )

Hilal Meriç/Hayat Müzik/2012
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe