EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Eylül 2012 Pazartesi

İREM CANDAR : ''Bİ' ŞEY OLSUN''

Teoman'la ''Duş'' ve ''Bana Öyle Bakma'' şarkılarında yaptığı düet çalışmaları ile adını geniş kitlelere duyuran İrem Candar ilk albümü ''Bi' Şey Olsun'' ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. İrem Candar'ın albümünde de yer alacak olan “Yoldan Geçen Bir Adam” şarkısı, geçtiğimiz sezon Türkiye’nin sevilen dizilerinden “Behzat Ç”nin bir bölümünde yayınlanmış ve şarkı büyük ses getirmişti. Sözleri İrem Candar'a ait olan ve bestesini Gürsel Çelik ile beraber yaptıkları çıkış şarkısı ve klibi “Bi’şey Olsun”u radyo, televizyon ve dijital ortamlar aracılığı ile müzikseverlerin beğenisine sundu. Bora Tarhan yönetmenliğinde New York’da pek çok farklı mekanda çekilen klipte korkularından ve geçmişinden kaçan bir kadının öyküsü çeşitli simgeler kullanılarak anlatıldı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe