EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

30 Ağustos 2012 Perşembe

ŞEVVAL SAM 'DAN TSM ALBÜMÜ : '' II TEK''

Duru sesi ile kendine has bir dinleyici kitlesi edinen Şevval Sam, konsept albüm serisine '' II Tek'' ile devam ediyor. Türk sanat müziği şarkılarından oluşan albüm iki cd'den oluşuyor. Hüzzam ve kürdilihicazkar şarkılardan oluşan ilk diski, hicaz ve nihavend makamında bestelenmiş şarkılardan oluşan ikinci disk takip ediyor. Sadettin Kaynak, Kadri Şençalar gibi isimlerin eserlerini seslendiren şarkıcı qlbümde  müzik yönetmeni olarak Fahrettin Kaynak ile çalıştı. Albüm Kalan Müzik etiketi ile müzik marketlerde yerini aldı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe