EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Ağustos 2012 Çarşamba

SERDAR ŞENEL & KAAN GÖKMAN PROJESİ : ''THE PROJECT''

İlk albümü ''Sana Tebrikler''i 2010 yılında yayınlayan Serdar Şenel bu kez DJ Kaan Gökman'la birlikte hazırladıkları ''The Project''i müzik marketlerde dinleyicinin beğenisine sunuyor. 6 şarkı ve bir versiyondan oluşan albümün ilk klibi ''Efendi'' şarkısına çekildi. Konsept bir albüm hazırlamak fikri ile yola çıkılan ve bu doğrultuda oluşturulan albüm müzikal altyapısı ve görsel imajı ile uluslararası standartları yakalamayı hedefliyor. Kayıtları üç ayrı stüdyoda yapılan ''The Project''te yer alan sözler Serdar Şenel, müzikler ise Serdar Şenel- Kaan Gökman imzası taşıyor. Mix'leri Erol Temizel'e ait olan albümde Serdar Şenel ve Kaan Gökman ile birlikte, Erci-E, Eylem, Simge Sağın, Mansur Ark, Duygu Çevik, Maxim Petrov, Nezih Üçler gibi isimler vokalleriyle yer aldı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe