EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Ağustos 2012 Salı

HADİ ABLAM'A GİDELİM!

 
Geçtiğimiz sezon adından sık sık söz ettiren eğlence mekanı eeglence yeni sezonda bambaşka bir isim ve kimlikle gece hayatında yerini alıyor. Henüz açılmadan konuşulmaya başlayan "Ablam" için uzun süredir gizli gizli hazırlık yapan Özgür Aras, " Yine kendim gibi bir mekan yaptım. Ablam da eelence gibi çok sevilecek. Şimdiden Ablam ismi herkesin hoşuna gidip , dillere dolandıİstanbulun en eğlenceli geceleri Ablamda yaşanacak dedigeçmişten günümüze herkesin çok sevdiği yerli ve yabancı şarkıları çalacak Ablam haftanın 5 günü Salıdan Cumartesiye açık olacak.
 
Asmalımescit Mahallesi, Meşrutiyet Caddesi No: 83
Para Palas Oteli Karşısı (ex eelence)
Beyoğlu / İstanbul
0536/ 594 11 39
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe