EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

6 Ağustos 2012 Pazartesi

CAN TOSUN : ''ŞŞT BAK Bİ!'' DİYOR!

Müzik dünyasının mutfağında uzun süredir besteci ve aranjör kimliğiyle yer alan Can Tosun, ilk tekli (single) çalışması ile dinleyici ile buluşuyor. ''Şşt Bak Bi!'' adını verdiği teklisini 2012 yılının hiti olarak lanse eden müzisyen söz konusu şarkının söz ve müziğine kendi imzasını attı. Mix ve masteringini Barış Büyük'ün yaptığı şarkının düzenlemesi Can Tosun ve Hakan Yeşilkaya'ya ait. Pek çok önemli prodüksiyona imza atan Ceyhan Çandır'ın prodüktörlüğünü üstlendiği çalışma Seyhan Müzik/Sarıev Müzik Prodüksiyon imzası ile yayınlanacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe