EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Ağustos 2012 Salı

AFİYETLE DİNLEYİN!


Artist Müzik tarafından yayınlanan “Kahvaltı Keyfi” albümü, kahvaltı keyfinize eşlik edecek şarkıları müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Daha önce yayınlanan ve büyük ilgi gören “Pazar Sabahı Klasikleri” albümünde olduğu gibi yine sabah keyfinize eşlik edecek şarkılar bir arada. “Kahvaltı Keyfi” albümünün açılışı daha önce Lounge 2010 albümünde yer alan ve bir Pochill klasiği haline gelen “Porque” şarkısının enstrümental versiyonu ile yapılıyor.

Albümde, El Talisman, Put the Blame On Me, Smooth Operator, Corcovado, Bambino, Sympathique, Fly me to the moon, Por una Cabeza, Perhaps Perhaps Perhaps, A man and a woman, It’s wonderful, Quando Quando Quando gibi herkes tarafından bilinen ve çok sevilen 18 şarkı yer alıyor. Kahvaltılarınızda afiyetle dinlenecek 18 şarkının yer aldığı albüm, yerli CD satış fiyat avantajıyla müzikseverlere sunuluyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe