EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Temmuz 2012 Çarşamba

MAVİ'NİN ''KAPTAN''I KLİPLENDİ!

Geçtiğimiz günlerde Dmc etiketi ile yayınladığı tekli çalışması ''Kaptan'' ile dikkat çeken Mavi, video klibi ile de müzik kanallarında yerini aldı. Söz ve bestesi Mavi’ye düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait olan ‘Kaptan’ şarkısının video klibi; Cüneyt Karaahmetoğlu ve Yiğit Eken yönetmenliğinde, masalsı bir atmosfer oluşturularak çekildi. Sanat yönetmenliğini Berin Yavuzlar’ın üstlendiği video klipte Mavi, kendi kıyafetleri ve eşyalarını kullanırken şu cümleleri ekledi: "Kin tutmayan, kir tutmayan, büyümeyen bir kızın şarkısı bu. Hayatı rengarenk ve dolu dolu yaşayan herkese hediyem olsun."
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe