EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Temmuz 2012 Perşembe

ELEFTHERIA ELEFTHERIOU YİNE İDDİALI !

 
2012 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Yunanistan'ı "Aphrodisiac" adlı şarkısıyla temsil eden ve bu yıl Türkiye’yi ziyaretindeki sempatik tavırlarıyla da ülkemizde büyük beğeni toplayan Yunan şarkıcı Eleftheria Eleftheriou, yepyeni single’ı “Hearts Collide” ile yine iddialı!..
 
Bakü’de sergilediği performansıyla Avrupa ülkelerinin de tanıdığı bir isim haline gelen Eleftheria, Eurovision finallerinde ilk onda yer almayı başarmıştı.

Universal Music markasıyla yayınlanan yepyeni dans single’ı “Hearts Collide”ın tanıtımı için başta Yunanistan olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinde tanıtım turuna çıkan Eleftheria Eleftheriou, yeni şarkısıyla oldukça iddialı!..

Single ayrıca Avrupa Müzik’in katkılarıyla Türkiye’deki tüm dijital platformlarda da paylaşıma açıldı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe