EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Temmuz 2012 Çarşamba

DOĞUKAN MANÇO'DAN ''BİNLİK DEMLİK''

Uzun süredir Dj kimliğiyle adını duyduğumuz Doğukan Manço, ilk tekli çalışması ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. ''Binlik Demlik'' adını taşıyan çalışma 2012 yılında kurulan Manço Prodüksiyonun'un ilk projesi olma özelliğini taşıyor.  
1976 yılında “NicktheChopper”adlı parçasını besteledikten 3 yıl sonra 1979’da aynı parçayı yeniden düzenleyen Barış Manço bu çalışmasıyla Türkiye'nin ilk remixine imza atmıştı. 42 yıl sonra Doğukan Manço da söz konusu parçayı babasının daha önce duyulmamış vokalleriyle yeniden düzenledi
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe