EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Temmuz 2012 Cumartesi

CEMİL DEMİRBAKAN'IN ''KARIŞIK KASET''İ RAFTA!

Yüksek Sadakat grubunun solisti olarak tanıdığımız Cemil Demirbakan, grupla yollarını ayırdıktan sonra ''Ağladın Ya'' ''Beni Düşünme'' şarkılarındaki düet performansı ile dikkatleri üzerine çekmişti. Müzisyen, geçtiğimiz haftalarda da yeni albümünü müjdeleyen single (tekli) haberinin ardından 80'ler ruhunu taşıyan ''Karışık Kaset'' albümü ile müzik marketlerde yerini aldı. Cemil Demirbakan'ın 80'li yılların vazgeçilmezi olan karışık kaset konseptini yansıttığına inandığı albümünde 9 şarkı bulunuyor. Mutlu Çağlıyan imzasını taşıyan şarkılardan oluşan albümün prodüktörü Artun Ertürk. Söz konusu albümün ilk klibi ise ''Aşk Diye Buna Derler'' adını taşıyor. Albümün ilk lokomotif şarkısı Gürcan Keltek yönetmenliğinde kliplendi.Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. cemil demirbakan'ın sesi güzel ama bu albümdeki şarkılar çok kötü. yüksek sadakat'te çıtayı o kadar yükseltmişti ki, onun altında kalan her çalışması ilk albümle karşılaştırılacaktır.

  YanıtlaSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe