EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Haziran 2012 Cuma

TUĞBA ÖZERK'TEN BİR SEZEN AKSU COVER'I : ''KOLAY DEĞİL''


Tuğba Özerk 2012 yazına bir Sezen Aksu klasiği ile ''merhaba'' dedi. 12 yaşında Sezen Aksu tarafından sahneye çıkarılan ve büyük bir Sezen Aksu hayranı olduğunu her fırsatta dile getiren şarkıcı Aksu'nun Onno Tunç'la ortak çalışması olan ''Kolay Değil'' şarkısını yeniden yorumladı. Kaya Müzik etiketi ile dijital platformda yayınlanacak şarkının da içinde bulunduğu albüm önümüzdeki dönemde müzik marketlerde yerini alacak. Tuğba Özerk yeni çalışması ile ilgili duygu ve düşüncelerini '' Benim için Sezen Aksunun Git albümü çok önem taşıyan albümlerdendir. Kolay Değil de o albümdeki en sevdiğim şarkılardandır. Daha önce seslendirdiğim Sezen Aksu şarkısı El Gibi herkes tarafından çok sevildi, ben de Sezen Aksudan bir şarkı daha seslendirmek istedim. Sezen Aksu gibi çok özel bir yeri olan bir sanatçının sözleri ve tanıma ve çalışma fırsatı bulmuş olduğum kıymetli üstad Onno Tunçun bestesi oluşu da ayrıca anlamlı'' cümleleriyle anlattı.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe