EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Haziran 2012 Çarşamba

TANDAN BİR ''İLK'' !

Duygusal şarkıları ile kendisine has bir dinleyici kitlesi edinen Tan, yeni albümü ''İlk''i Kaya Müzik etiketi ile yayınlamaya hazırlanıyor. 9 şarkı ve 1 versiyondan oluşan albümde Tan  7 şarkının söz ve müziğine imza atıyor. Okan Akı, Erhan Bayrak ve Kıvanç K'nın düzenlemelerinin yer aldığı ''İlk''te daha önce Demet Akalın tarafından yorumlanan ''Çanta''yı Tan'ın yorumundan dinliyoruz. Albüm kartonetini Mehmet Turgut'un objektifinden fotoroman konsepti ile hazırlayan şarkıcı ilk klibini de ''İlk Bilen Sen Ol'' isimli şarkıya çekti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe