EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Haziran 2012 Pazartesi

ÖZGÜN ''KONU SENDEN AÇILINCA'' DER!


2000'li yılların dikkat çeken isimlerinden Özgün, dördüncü albümünü Avrupa Müzik etiketi ile yayınlamaya hazırlanıyor. ''Konu Senden Açılınca'' adını taşıyan albümde 11'i yeni olmak üzere 13 şarkı yer alıyor. Son dönemde tekli olarak yayınladığı ''Sadece Arkadaşız'' ve ''Sen ve Ben'' şarkılarının da yer aldığı albümün radyolara servis edilen ilk lokomotifi ''Şike''. Özgün'ün şarkılarının ağırlıkta olduğu çalışmada Nezih Üçler, Onur Koç, Volkan Asyalı ve Nedim Caner gibi söz yazarı ve besteciler de yer alıyot. Söz konusu albümde aranjör olarak Tolga Kılıç ve Alper Kömürcü'nün imzasını görüyoruz. Şarkıcı  6 Haziran 2012 Çarşamba Antalya Jolly Joker'de  8 Haziran 2012 Cuma İstanbul Jolly Joker'de sahne alacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe