EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Haziran 2012 Cuma

OGUN SANLISOY ''AKUSTİK 2012'' İLE MÜZİK MARKETERDE!

Başarılı sahne performansları ile kendisine has bir dinleyici kitlesi edinen Ogün Sanlısoy yeni albümü ''Akustik 2012'' ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. Rock müziğin özel vokali Özlem Tekin'in ''Dayanamam'' şarkısında vokal yaptığı albümün prodüktörlüğünü Volkan Başaran üstlendi. Ogun Sanlısoy ''Akustik 2012'' albümünde  Çiğdem Erken, Cengiz Ercümer gibi önemli müzisyenlerle birlikte çalıştı. Albümün müzik severlere bir sürprizi de var. Söz konusu albümde yer alan şarkıların akorları da kartonette yer alıyor. Albüm önümüzdeki günlerde Pasaj Müzik etiketi ile yayınlanacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe