EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Haziran 2012 Pazartesi

MAVİ ''KAPTAN''IYLA GELDİ!


 
Geçtiğimiz yıl yayınladığı ilk albümü ile dikkat çeken Mavi, 2012 yazında Dmc etiketini taşıyan ''Kaptan'' isimli teklisini yayınlamaya hazırlanıyor. Biri remix olmak üzere toplam 3 şarkının yer aldığı mini albümde söz ve müziği Mavi'ye ait olan ''Kaptan'' ve ''Bilirim'' şarkıları yer alıyor. Mustafa Ceceli ve Hasan Meten'in aranjör olarak yer aldığı albümdeki remix Can Hatipoğlu imzası taşıyor.Albümün çıkış şarkısı Kaptan'a, İzmir’in kültür mirası Birgi Köyü ve 3000 metre yüksekliğinde yer alan Bozdağ Krater Gölünde, Cüneyt Karaahmetoğlu ve Yiğit Eken yönetmenliğinde çekildi.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe