EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Haziran 2012 Cumartesi

MADE IN TURKEY 6 ''BAL''& ''KAYMAK'' İLE GELDİ!

DJ Gülbahar Kültür'ün derleme albümleri hız kesmeden art arda dinleyici ile buluşmaya devam ediyor. Son albümün adı ''Made in Turkey Vol. 6'' Çift cd'den oluşan albümde disklere ''Bal'' ve ''Kaymak'' adı verilmiş. Son dönemlerin dikkat çeken grubu ''Neyse''den, Türk Sanat Müziği'nin eşsiz sesi Müzeyyen Senar'a; çok sayıda albüm repertuarında yer alan sözleri ile ''Burcu Tatlıses''ten, Günce Koral'a adar çok sayıda isim albümde yer alıyor. Türkiye'ye Temmuz sonlarında giriş yapması beklenen  Made in Turkey Vol. 6 Avrupa'da 15.06.2012'de müzik marketlerinde yerini aldı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe