EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Haziran 2012 Perşembe

''KEŞFEDİLECEK PLAKLAR'' RAFTA!

Birincisi 2008 yılında yayınlanan ''Bir Zamanlar Özel'' sersinin üçüncü halkası müzik marketlerde yerini aldı. ''Bir Zamanlar Özel 3'' adını taşıyan albümde Kayahan'ın kariyerinin başında seslendirdiği 45'liklerden ''Bekle Gülüm'' ve 1981 yılında plağa aktarılmış Neşe Karaböcek tarafından seslendirilmiş ''Bir Tuhafım Bu Akşam'' albümün sürprizlerinden. Projenin müzik direktörü Hakan Eren '' Plaklarda kalmış şarkıları yeniden keşfetmek için bir film ya da bir dizi daha beklemeyin !” Buyrun bu albümle keşfedin, siz de kendi şarkınızı bulun ve sevdiklerinizle birlikte dinleyin'' diyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe