EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Haziran 2012 Cumartesi

FETTAH CAN'DAN YENİ KLİP : ''BU AŞKIN KATİLİ SENSİN''

Son albümü ''Aklımda Kalanlar'' da farklı sanatçıların repertuarlarında yer alan ve kendi imzasını taşıyan şarkıları yeniden yorumlayan Fettah Can, yıllar önce Levent Yüksel'den dinlediğimiz Alper Narman'la birlikte yaptıkları ''Bu Aşkın Katili Sensin'' isimli şarkıyı da kendi yorumuyla seslendirdi. Söz konusu şarkıya bir de klip çeken şarkıcı, geçtiğimiz günlerde klip çekimi nedeniyle Beykoz Akbaba köyündeydi. Yeni klibinde Miss Turkey 3. Güzeli Aylin Şahin ile kamera karşısına geçen Fettah Can klip yönetmeni olarak Emir Khalilzadeh ile çalıştı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe