EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Haziran 2012 Salı

EREN SANDAL ''GÖNLÜME GÖRE'' İLE MÜZİK MARKETLERDE!

Yaklaşık 2 yıl önce Enbe Orkestrası'nın albümünde Ajda Pekkan ile düet yapan Eren Sandal ''Sev Beni'' şarkısı ile büyük ilgi görmüştü. Bu dönemde  ''Rüzgar'' adını taşıyan ilk solo teklisini yayınlayan şarkıcı ''Gönlüme Göre'' albümünün hazırlıklarını tamamladı. Yaşar Kekeva Plak etiketi ile müzik marketlerde yerini alan albüm 10 yeni şarkı bulunuyor. Rüzgar ve Sev Beni şarkılarının da dinleyici ile buluştuğu albümün aranjeleri Ulaş Sümer, Sadun Ersönmez, Burak Yeter ve Hakan Özkan tarafından yapıldı. Albümün ilk video klibi ise ''Kurban'' şarkısına Mustafa Söğütlü tarafından çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe