EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Haziran 2012 Cumartesi

EBRU GÜNDEŞ'İN ''13,5''U RAFTA!

Türk müziğinin önemli yorumcularından Ebru Gündeş, yeni albümü ''13,5''u Emre Müzik etiketi ile yayınladı. 10 şarkı ve remix'in yer aldığı albüm sanatçının sahne çalışmalarınsa seslendirdiği ve çok sevdiği şarkılardan oluşuyor. Sezen Aksu yorumuyla dinlediğimiz Seni İstiyorum, Kahpe Kader, Unut ; Tarkan'da dinlediğimiz İkimizin Yerine, Ceceli'yi bize tanıtan şarkı Unutamam, Emel Müftüoğlu yorumladığı önemli şarkılardan Hovarda albümde yer alan şarkılardan bazıları. 13,5'ta yer alan 7 parçanın düzenlemesi Ozan Doğulu’ya aitken , 2 parça Selim Çaldıran ve 1 parça da Taşkın Sabah imzası taşıyor
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe