EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Haziran 2012 Pazartesi

''2. BE THE BAND'' YARIŞMASI BAŞLIYOR!

Radyo Eksen ve Babajim İstanbul Studios Mastering işbirliği ile düzenlenen ''2. Be The Band'' müzik yarışmasının hazırlıkları başladı. Alternatif/indie müziğin yeni yeteneklerini keşfedip geniş kitlelerle buluşturmak amacı ile düzenlenen yarışmaya katılmak için, adayların 6 adet özgün şarkıdan oluşan demo kayıtlarını ve amatör çekilmiş 5 dakikalık canlı performans görüntülerini 1 Haziran-31 Ağustos tarihleri arasında turkcellmuzik.com/betheband adresine göndermeleri yeterli. Adaylar Harun Tekin, Kaan Sezyum, Eray Aytimur, Alp Turaç, Mehmet Eskihancılar, Şafak Ongan, Hakan Aydın, Martin Kleinbreuer, Işıl Kılkış'tan oluşan jüri tarafından değerlendirilecek. Birinci olan grup ise 2013 yılında Babajim Records etiketi ile bir albüm hazırlamaya hak kazanacak. Ayrıca albümün ilk single parçasına Radyo Eksen tarafından bir video klip çekilecek. Yarışmada ikinci ve üçüncü olan gruplar ise Yamaha Bas Gitar ve Yamaha Elektrik Gitar kazanacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe