EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Mayıs 2012 Perşembe

YONCA EVCİMİK'TEN ''5'İ 1 YERDE'' ALBÜM TANITIMI!

90'lı yılların önemli isimlerinden Yonca Evcimik, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan arşivlik albümü ''5'i 1 Yerde'' nin tanıtımını Kapalıçarşı'da gerçekleştirdi.''Abone'',''Kendine Gel'',8:15 Vapuru'', 94 Bandıra Bandıra'', ''Yaşasın Kötülük'', ''The Best Of Yoncimix'' albümlerinden oluşan set müzik marketlerde dinleyicilerle buluştu. Kapalıçarşı'da gerçekleşen albüm tanıtımda Evcimik, misafirlerine lokum, şerbet, Türk Kahvesi gibi ikramlarda bulundu. Tanıtım gecesinde kura ile belirlenen 5 talihliye tam altın hediye edildi.


Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe