EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Mayıs 2012 Pazartesi

''TRAVEGO FİRARDA'' YEDİNCİ YILINDA!


Bu yıl yedincisi düzenlenen ve gelenekselleşen ''Travego Firarda'' etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. 30 Nisan'da başlayan ve bu yıl Seksendört grubuyla oluşturulan etkinlik takvimi 13 Mayıs'ta sonlanacak. Geçmiş yıllarda olduğu gibi “Travego Firarda” etkinliği kapsamında bu yıl da ödüllü bir yarışma düzenleniyor. Mercedes-Benz Türk, tüm üniversite öğrencilerinin www.travegofirarda.com web sitesi üzerinden katılabilecekleri müzik yarışması organize ediyor. Ögrenci gruplarının kendi besteledikleri parçalarını www.travegofirarda.com internet sitesine yükleyerek katılabilecekleri yarışmada, bestesi site üyeleri tarafından en çok oy alan ilk iki grup tercihlerine göre “Hollanda –Türkiye ya da Macaristan - Türkiye maç seyahati”, üçüncü grup ise “Antalya’da tatil” kazanma şansı bulacaklar. Yarışma kuralları ve detayları ile ilgili bilgiler www.travegofirarda.com adresinde yer alıyor. 30 Nisan'da Muğla'da başlayan etkinliğin güncel bilgileri ise;

07 Mayıs Ankara Hacettepe Üniversitesi –Beytepe Şenlik Alanı
09 Mayıs Denizli Pamukkale Üniversitesi –Şenlik Alanı
10 Mayıs İzmir Dokuz Eylül Üni. – Tınaz Tepe Şenlik Alanı 
13 Mayıs Çanakkale On Sekiz Mart Üni. – Dardanos Yerleşkesi      
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe