EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

31 Mayıs 2012 Perşembe

SILA'NIN ''JOKER''İ ÇIKTI GELDİ!

Türk popunun son dönemine solist, söz yazarı ve besteci olarak adını yazdıran Sıla, 2012 yazında ''Joker'' adını taşıyan sürpriz projesi ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. Sıla, kendi orkestrası ile Olimpos'ta bir otelde DVD ve Cd formunda şarkılarını kaydetti. Bugüne kadar büyük ilgi görmüş Sıla şarkılarını farklı düzenlemelerle yeniden yorumlayan şarkıcı ayrıca daha önce Cihan Okan'ın yorumladığı ve Sıla imzası taşıyan ''Bodrum'un Suları'', Murat Dalkılıç'tan dinlediğimiz sözleri Sıla'ya müziği Efe Bahadır'a ait olan ''Pardon'' şarkıcının sesinden Joker'de yerini aldı. Albümün 0 km şarkısı ise ''Gözlerine Teslimim'' Albüm Sony Müzik etiketi ile önümüzdeki günlerde müzik marketlerde yerini alacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe