EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Mayıs 2012 Salı

''ONUR METE VE ŞARKILAR''I GELİYOR!

10 yıllık bir aradan sonra geçtiğimiz aylarda yeni albümünü yayınlayan Onur Mete, bir re-lansman haberi ve albümü ile müzik marketlerde yerini alıyor. Poll Production etiketi ile yayınlanacak albümün adı ''Onur Mete ve Şarkılar'' adını taşıyor. Albümde sanatçının imzasını taşıyan 10 şarkı ve 2 versiyon bulunuyor. Son zamanlarda radyolarda sıkça dinlediğimiz ''Bu Aşktan Gidiyorum''a Onur Ercoşkun yönetmenliğinde Riva'da klip çekildi. Düzenlemelerine Erhan Bayrak, Barış Özesener, Taner Çalık, Mert Ali İçelli, Alpay Göltekin ve Ercüment Vural'ın imza attığı albüm önümüzdeki günlerde müzik marketlerde yerini alacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe