EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Mayıs 2012 Cuma

OĞUZ UĞUR ''TERBİYESİZİM'' DER!

Son günlerde internette dikkat çeken bir video var. Söz konusu video Oğuzhan Uğur'a ait. Şarkının ismi ise ''Terbiyesizim''. Grup, aslında yaptıkları işi sinema gönüllüsü bir ekibin bir araya gelmesi ve kurdukları şirketin ayakta kalması için seslerini duyurmak için yaptıkları ''ekstra'' bir iş olarak tanımlıyor. Söz konusu klibin başrol oyuncusu Oğuzhan Uğur şarkı için ''Terbiyesizim” özlediğinizi kendinize dahi söyleyemediğiniz kişiler için yapıldı ve özlediğinizi söylediğinizde yakın çevrenizden duyacağınız hakaretlerle bezendi. Yazması çok kolay oldu benim için çünkü ben bir terbiyesizim =)) Hızımızı alamadık yeni şarkımız “Panpa” yı da beğeninize sunduk. Yeni projeler ise yakında'' diyor.


Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Adsız11:51

  BernSevgi Berna Biber'i çok severim =))) ♥ ♥ ♥

  YanıtlaSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe