EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Mayıs 2012 Perşembe

LEVENT ERTAN ''GÜNAHA DAVET'' EDİYOR!

Geçtiğimiz yıllarda özel bir radyonun düzenlediği yarışmada birinci olan Levent Ertan ilk albümünü dinleyici ile buluşturdu. ''Günaha Davet'' adını taşıyan albüm Statü Prodüksiyon etiketi ile raflarda yerini aldı. Alternatif pop tarzında hazırlanan albümde ''Aşk'', ''Karmaşık'', ''Güzele Bakmak Sevap'', şarkıların söz ve müziğine imza atan Levent Ertan, albümün isim şarkısını Can Ertik ile beraber yazdı. Albümün ilk klibi, ''Günaha Davet''e Serdar Gözelekli tarafından Beykoz kundura fabrikasına kurulan bir stüdyoda çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe