EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Mayıs 2012 Salı

KUMA'NIN İLK ALBÜMÜ PASAJ MÜZİK ETİKETİ İLE GELİYOR!

Rol grubuna 2011 yılında katılan Geveze ile beraber yola ''Kuma'' adıyla devam eden grup ilk stüdyo albümlerini Pasaj Müzik etiketi ile yayınlıyor. Hakan Hepcan, Sertan Çoşkun ve Deniz Kayramaz'dan oluşan grubun ilk albümünde 8 şarkı yer alıyor. Prodüktörlüğünü Alp Ersönmez'in üstlendiği albümün mixleri Alp Turaç imzası taşıyor. Söz konusu albümde Hakan Hepcan, Alp Ersönmez, Onur Çağrı Tufan ve Barış Satış'a ait söz ve müzikler yer alıyor.Kuma ile beraber ünlü radyo programcısı Geveze  uzun süredir hayalini kurduğu albüm projesini de hayata geçirmiş oldu.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe