EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Mayıs 2012 Pazartesi

GÜNTAÇ ÖZDEMİR ''BENİMLE YAN'' DİYOR!

Geçtiğimiz aylarda tv ekranında yayınlanan MUCK dizisinde geniş kitlelerle buluşan Güntaç Özdemir, kariyerinin ilk albümünü yayınlamaya hazırlanıyor. Foo Prodüksiyon etiketi ile müzik marketlerde yerini alacak albüm ''Benimle Yan'' adını taşıyor. Istanbul SAE Institute’da Ses Muhendisligi egitimi gordukten ilk albümünü oluşturan şarkıları hazırlayan şarkıcı edebiyattan, asktan, huzunden ve enerjiden beslendiğini ifade ediyor. Guntac Ozdemir’in artistik kisiliginin cok yonlu oldugunu gosteren bir kitap calismasi da albumle beraber okur ve dinleyiciyle bulusacak. Albumun çıkışına kadar çıkardığı işlerin samimi bir derlemesi niteliğindeki kitapta Güntaç Özdemir’in kaleme aldigi hikayeler, sarkı sozleri, fotoğraflar ve çizimler yer alacak. Kitaptaki sticker sayfaları ise Turkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyacak. 22 Mayis 2012 tarihinde İstanbul Jolly Joker ve 27 Mayis 2012 tarihinde Ankara If Performance Hall sahnesinde duzenlenecek lansman konserlerinde konuklara hediye edilecek kitap ve beraberinde verilecek konseri ajandanıza şimdiden kaydedebilirsiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe