EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Mayıs 2012 Cuma

GÖKSEL ''UZAKTAN'' GELDİ!

Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Göksel, ''Bende Bi' Aşk Var'' isimli albümünün yeni klibini ''Uzaktan'' isimli şarkısına çekti. Bahçeköy ormanında çekilen klipte günümüzde yaşanan aşklar, ilkbaharın canlı renkleri ile masalsı bir dille anlatıldı. Müzik yazarları tarafından bütün olarak beğenilen ve 2012'nin işaret edilen albümlerinden biri olan ''Bende Bi' Aşk Var'' , yeni kliple müzik kanallarında yer almaya devam edecek. Ayrıca klipte ''Acıyor''a yapılan göndermeler dışında, üçüncü klip şarkısının hangisi olacağına dair mesajlar veriliyor.Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe