EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Mayıs 2012 Perşembe

GARANTİ CAZ YEŞİLİ'NDEN ''JAZZBOX''

Caz müziğe verdiği desteğin 15. yılını kutlayan Garanti Bankası ''Garanti Caz Yeşili'' konserleri yanında sosyal medyada da caz müzikle ilgili etkinliklere imza atıyor. Kullanıcılar facebook kanalı sayesinde düzenlenen ''JazzBox'' uygulaması ile rastgele çalan şarkıların isimlerini bilmeye çalışıyor. Her cuma günü ise, en kısa zamanda en çok şarkıyı doğru tahmin eden kişi belirleniyor. Haftanın kazanan şanslısı Garanti Caz Yeşili’nden kulaklık kazanma şansına sahip oluyor. Kullanıcılar 17 Mayıs Perşembe gününden itibaren 1 ay sürecek oyuna https://www.facebook.com/garanticazyesili?ref=ts adresinden katılabiliyor
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe