EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

31 Mayıs 2012 Perşembe

EMİR, HAYAT MÜZİK'TE HAFTANIN KONUK YAZARI!


Merhabalar. 2.albümler çok önemlidir diye düşünürdüm hep. ilk albümde kendini tanıtırsın fakat ikincisinde yüzünü, müziğini, tavrını, tarzını oturtursun. Ya devam edersin ya tamam dersin…  
Bu bilinçle hazırladım ben de ATEŞTEN Bİ’ RÜZGAR’ı…Yine sıcak ve eğlenceli şarkılar olsun istedim. Yıldız Tilbe ağırlığını koysun şiirleriyle bu albüme diye hayal ettim hep. Gülşen’le Yıldız aynı şarkıda n’aparlar merak ettim. Bir yunan müziğine Alper’in gün ışığı görmemiş orijinal sözleri nasıl olur diye heyecanlandım. Bunlar olurken başımda Ozan Çolakoğlu vardı. Gülşen her şarkıda benimleydi.Yanımdaydı…Büyük lüxtü bu benim için…. 

SUDAN SEBEP’le başladı bu albümün hikayesi. Aşık etti bizi kendine bu şarkı. Hala da aşığız.. Şimdi büyüsü sizleri de sardı farkındayım ve mutluyum. Daha sonra MAKİNA’yla hareketlense de albüm Yıldız Tilbe VEDA GECESİ’yle çok koyu bi romantizm rüzgarı estirdi son anda. Hayran bıraktı bir kez daha beni kendine.

Hazırladığımız onca şarkının arasında daha da fazla zaman kaybetmemek için 3 tanesini seçtim..Benim için önemli olan sizin de çok seveceğinizi düşündüğüm bu 3 şarkıyı…

Ümit ediyorum benim olduğu gibi sizin hikayeleriniz de can bulur bu şarkılarda….

Emir/Hayat Müzik/2012
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe