EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

2 Nisan 2012 Pazartesi

TOLGA FUTACI ''AŞK OLSUN'' DİYOR!

Yıllar önce ''Akademi Türkiye'' yarışmasında dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve yarışmanın ardından yayınladığı ''Cennet Bahçesi'' albümü ile dinleyicilerini sevindiren Tolga Futacı yeni albümü ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor. ''Aşk Olsun'' adını taşıyan prodüksiyonda 9 şarkı ve bir versiyon olmak üzere 10 parça bulunuyor. 6 şarkının söz ve müziğinin altında Tolga Futacı'nın imzasını görüyoruz. Albümün sürprizi ise  sözü ve müziği Sezen Aksu'ya ait olan ve önceden Işın Karaca'dan dinlediğimiz ''Başka Bahar''ın Tolga Futacı tarafından yeniden yorumlanması...

Akademi Türkiye  yarışmasından tanıdığımız Timuçin Özarslan ise albümde ''Hep Beklenmez Oldun'' ve başarılı söz yazarı Burcu Tatlıses ''Hicran'' şarkılarıyla ''Aşk Olsun''da yerini aldı. TLG Productions etiketi ile raflarda yerini alacak ''Aşk Olsun'' 2000'li yılların başarılı vokali Tolga Futacı'yı özleyen müzik severleri mutlu etmek için bekliyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe