EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Nisan 2012 Cuma

''ŞİMDİ VE SONRA'' YENİ TÜRKÜ!

Türkiye'nin önde gelen gruplarından ''Yeni Türkü'' yeni albümü ''Şimdi ve Sonra''yı yayınlamaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda haberini paylaştığımız ve albüm öncesi dinleyici ile buluşturdukları şarkıları ''Böyle Gitmez'' ile radyolarda ve dijital platformlarda yerini alan grup söz konusu şarkının da içinde bulunduğu albümü Mayıs ayının ilk haftası yayınlamayı planlıyor. Dmc etiketi ile dinleyicilerle buluşacak albüm özel kartonet tasarımı ile dikkat çekecek. Albümde ''Böyle Gitmez'', ''Nefes'', ''İmkansız'', ''Şimdi ve Sonra'', ''Sevgi Özleyendir'', Sevda mıdır Yoksa'', ''Sezenler Olmuş'' ''Nilüfer'', 2 Orta 1 Sade'', ''Eyvallah'' olmak üzere 10 şarkı yer alıyor.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe