EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Nisan 2012 Pazar

REDD BU KEZ ''HAYAT KAÇIK BİR UYKUDUR'' DİYOR!

Son olarak, Çağan Irmak'ın yönettiği ''Prensesin Uykusu'' filminin müziklerine imza atan Redd, yeni albümü ''Hayat Kaçık Bir Uykudur''u yayınlamaya hazırlanıyor. Mayıs'ın ilk haftası yayınlanacak olan albümün ilk konseri 5 Mayıs Cumartesi gecesi Garaj İstanbul'da gerçekleşecek. Grup, albümlerinin hazırlık aşamalarını adım adım paylaştıkları http://reddseyirdefteri.com/  adresinden albümleri ile ilgili düşüncelerini böyle özetledi :

''Bir çoğunuzun bildiği gibi Eylül’den bu yana yeni bir albümü üzerinde çalışıyorduk, nihayet bitti. Sanki diğer albümlere göre daha uzun daha zorlu bir süreç yaşadık fakat hepsi geride kaldı. Bu süreçteki ilgi, sabır ve desteğinize teşekkür ederiz.
Mayıs’ın ilk haftası “Hayat Kaçık Bir Uykudur” ismini verdiğimiz yeni Redd albümünü dinleyebilirsiniz.
Arkadaşlarımız şu an sıradışı bir albüm kartoneti üzerinde çalışıyor, umarız şarkıları sadece internetten dinlemek ve indirmek yerine albüm içeriğine de göz atma şansınız olur.
“Hayat Kaçık Bir Uykudur”un ilk konseri 5 Mayıs Cumartesi gecesi Garaj İstanbul’da gerçekleşecek. Şimdiden farklı bir konser olacağını söyleyebiliriz. Konsere ilişkin detayları önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız.
Yeni şeyler üretmek, ürettiğimiz yeni şeyleri paylaşmak, insanlarda uyandırdığı etkileri duymak, görmek, hissetmek, takip etmek, karşılıklı etkileşmek bizim için çok hakiki, çok heyecanlı ve önemli. Bu hissi yaşamayalı uzun zaman oldu; farklı bir içeriği olan “Prensesin Uykusu”nu saymazsak, son albümümüz 21’i üç yıl önce yayınladık. Hadi gelin heyecanlanalım!''
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe