EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Nisan 2012 Perşembe

''NEOPOL'' İLE TANIŞMA ZAMANI!

2010 yılında Ozan Ülke ve Nilüfer Uysal tarafından kurulan, kendilerini ''Türkiye'nin öncü house ikilisi'' olarak tanımlayan Neopol ilk tekli (single) çalışmasını yayınlamaya hazırlanıyor. Grup, Türkiye'de yayınlanacak house şarkının ardından Amerika, Kanada ve Almanya'da çeşitli sanatçılarla ortak projelerde yer alacak. Söz konusu grup kurulduğu yıl Neopol www.remixcomps.com isimli internet sitesinde Amerikalı indie-pop grubu Super Mirage'ın 'Dance Hall' isimli şarkıları için açtığı remix yarışmasını kazanmış ve özellikle İzmir'de büyük ilgi çekmeyi başarmıştı. Grubun resmi facebook sayfası : 
www.facebook.com/neopolband
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe