EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Nisan 2012 Çarşamba

MUSTAFA CECELİ YENİ ALBÜMÜNÜ YAYINLADI : ''ES''

Mustafa Ceceli, uzun süredir hazırlıklarını sürdüğü, ikinci solo albümü ''Es''i Dmc etiketi ile yayınladı. 12 şarkıdan oluşan albümün çıkış şarkısı albümle aynı adı taşıyor. İlk albümü ve sonrasında yayınladığı şarkılarla büyük bir dinleyici kitlesi elde eden Ceceli, albümde Ender Çabuker, Sezen Aksu, Nil Karaibrahimgil, Gökhan Şahin, Soner Sarıkabadayı, Ravi İncigöz, Şehrazat, Eflatun,Ömer Naci Ergin, Alper Altuntoprak gibi önemli isimlerin eserlerini seslendirdi. Albümün fotoğrafları Nihat Odabaşı imzası taşırken, ilk klip şarkısı ''Es''te yönetmen olarak Murad Küçük'le çalışıldı.


Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe